shrnutí týdne #40

Minulý týden jsme vás informovali o skvělých výsledcích našich hráčů a novinek v naši organizaci. Nyní to nebude vůbec jiné a budeme v tom nadále pokračovat. Pojďme se tedy podívat na nové shrnutí týdne.

Big Shock! turnaj ve FIFA 20

Náš skvělý hráč, hájící barvy Sigma Esports, není nikdo jiný než Jiří „Ritzy“ Jičínský. Na esportové scéně se pohybuje poměrně krátkou dobu, ale už se může chlubit opravdu skvělými výsledky. Naposledy ukázal, co v něm je, a tak se po několika kvalifikacích dostal až na samotné MČSR, kde se umístil v TOP 8!

Big Shock! pořádal několik kvalifikací, ve kterých Ritzy opět bodoval. I přes to, že Ritzy chyběl v jednom kole, tak se neustále držel v předních příčkách a celkově po několika namáhavých a těžkých zápasech skončil v TOP 4, což je nádherný výkon. Tím si zajistil postup do GRANDFINÁLE, kde se porve o titul vítěze a současně o prizepool ve výši 50 000 Kč! Jirkovi gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalších turnajích.

Mimo to vychází FIFA 21, ve které naši hráči divoce ladí své týmy ve FUT pro nadcházející sezónu.

2. Big Shock! kvalifikace v NHL

Druhou Big Shock! kvalifikaci mají naši svěřenci za sebou. Radek „Kumbik“ Kumbera prohrál první zápas proti hcpce1996 4:3, naštěstí se ale stačil vzpamatovat a v dalších dvou zápasech dominantně zvítězil. Tato kvalifikace byla pro Kumbika velmi těžká, protože měl proti sobě esa jako je Michaelhetz, ale s každým si poradil a dotáhl to až do finále, ve kterém úspěšně vyhrál a tím se stává vítězem celé druhé kvalifikace. Kvalifikace se zúčastnil i Adam „Dzouvi“ Menšík, tomu se ale bohužel moc nedařilo a tak skončil v TOP 8. Nu což, musí si dát někdy pauzu, nemůže přeci pořád jen vyhrávat… Nesmím také zapomenout zmínit Sandru „Lady Brunette“ Demitrovou, která předvedla také krásné výkony a dostala se až do samotného čtvrtfinále, kde také skončila. Kumbik s Dzouvim si zatím krásně drží první a druhé místo v celkovém žebříčku, takže za nás palec nahoru! Ve středu se můžeme těšit na další kvalifikaci. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí.

PUBG – Největší evropský turnaj a 3. kvalifikace playzone turnaje

Naše PUBG sekce se minulý týden zúčastnila kvalifikace na největší evropský turnaj PCS3. I přes pilnou přípravu bohužel nepostoupili dále, chyběli jim pouze čtyři drahocenné bodíky. Každopádně kluky to nějak neodradilo a hned se pustili do další kvalifikace, tentokrát na playzonu. Odehrála se již třetí a zároveň poslední kvalifikace, ve které si sice naši hráči nevedli tak dobře, jako v těch předešlých, ale na postup do finále to stačilo a teď zbývá jen klukům držet pěsti, protože si zahrají proti špičkovým týmům jako je Entropiq nebo třeba Team Brute.