Shrnutí týdne #39

Už od samého počátku esportové organizace eKoVy předvádějí hráči jednotlivých sekcí neuvěřitelné výkony. Aby jste ale byli neustále v obraze, tak vám s radostí budeme oznamovat ty nejnovější novinky, které se každý týden udály. Pojďme se tedy podívat, jak si naši hráči vedli tento týden.

Hráči NHL předvedli svou sílu v 1. kvalifikaci Big Shock! turnaje

To, že máme velmi kvalitní a zkušené hráče ve hře FIFA je již známo, mimo toho ale naše barvy skvěle reprezentují i NHL hráči, kteří jsou vůbec jedni z nejlepších na československé scéně. Dne 26. září začala první kvalifikace v Big Shock! turnaji, kde obsadili přední příčky naši svěřenci. Celkově se odehraje pět kvalifikací a nejlepší čtyři hráči s největším počtem bodů postoupí na GRAND FINÁLE do Prahy, kde se bude hrát o celkových 50 000 Kč!

Kvalifikace se zúčastnila Sandra „Lady Brunette“ Demitrová (poprvé hrála na PS4), která bohužel nezvládla čtvrtfinále proti Pepcovistachurcikovi a ten poté nastoupil proti Radkovi „Kumbikovi“ Kumberovi v semifinále. Pepcastachurcik je opravdu těžký soupeř a zároveň reprezentant českého nároďáku, takže Kumbik měl co dělat, ale nakonec vše zvládl a v semifinále zvítězil 2:1 na zápasy. Nádherný výkon předvedl i Adam „Dzouvi“ Menšík, který ve finále zvítězil 2:1 nad Kumbikem, šampionem první sezóny Esport hokejové ligy, a tak obsadil první příčku a zároveň si odnesl prvních krásných 12 bodů. Takže našim hráčům gratulujeme a přejeme hodně štěstí při dalších turnajích!

MČSR FIFA 20 – Ritzy a FC MARTIN v TOP 8!

Jak už bylo zmíněno, tak ve FIFA sekci máme opravdu velmi zkušené a vynikající hráče, kteří již v několika turnajích předvedli, co v nich je. Naše organizace úspěšně navázala spolupráci se známým fotbalovým týmem SK Sigma Olomouc. Více najdete v článku níže:

Topgaming.eu si jako jeden z největších organizátorů esportových turnajů ve hře FIFA ve spolupráci s PADDOCK Drink a televizí Sport5 připravili sérii turnajů. Dvacet nejlepších hráčů s nejvyšším počtem bodů se utkalo ve velkém GRAND FINÁLE, které se hrálo v režimu FUT o celkových 50 000 Kč! Celkový výherce turnajů se může prezentovat jako vítěz PADDOCK ligy a zároveň jako Mistr České a Slovenské republiky ve hře FIFA 20.

Tři naši hráči se zúčastnili těchto pravidelných turnajů a hráli několik napínavých a velmi těžkých zápasů. Jedny z našich hvězd, konkrétněji Jiří „Ritzy“ Jičínský a Martin „FC MARTIN“ Hrabina se po několika zápasech probojovali až na MČSR, kde skončili na krásném 5. – 8. místě. MČSR se zúčastnil i Radek „Typci“ Barták, tomu se ale bohužel nedařilo a tak nepostoupil ze skupiny. Každopádně přejeme klukům hodně štěstí do dalších turnajů.

PUBG: Vodafone MČR Squad Series – 2. kvalifikace

Není to dávno, kdy jsme otevřeli naši novou PUBG sekci. Kluci neustále trénují a snaží se zlepšovat, ale aby se opravdu zlepšovali ve všech podstatných směrech, co k profesionálnímu hraní PUBG potřebují, tak začali hrát i turnaje proti opravdu špičkovým týmům.

Jeden z nejznámějších a největších organizátorů esportových turnajů je právě Playzone, který začal pořádat měsíční série turnajů v již zmíněné hře PlayerUnknown’s Battlegrounds. Měsíční série Vodafone MČR Squad Series se skládá ze tří kvalifikací a závěrečného finále. V každé kvalifikaci se utká na čtyřech mapách celkem 32 týmů rozdělených do dvou skupin. Cíl je jasný – získat co nejvíce bodů do celkové tabulky. Poté bude vybráno 16 nejlepších týmů do finále. Série turnajů je zařazena do MČR kvalifikace, takže týmy mohou získávat body i do celoroční kvalifikace.

Naši kluci se těchto kvalifikací zúčastňují a nevedou si vůbec zle. V první kvalifikaci si vedli nádherně, protože získali krásných 43 bodů. V druhé kvalifikaci si sice nevedli tak dobře jako v té první, odnesli si totiž 16 bodů, ale i tak to je za nás krásný výkon, protože v celkové tabulce jsou zatím umístění na 11. místě z 38 týmů. Kluky čeká ještě jedna kvalifikace, takže držíme pěsti, ať se drží pořád v předních příčkách, protože mají zatím velkou šanci na postup do finále.

Sestava:

  • Rasty0
  • FoX_Smelda
  • Shifffty
  • HeX_Prcek2