Chceš rozšířit EKOVY tým? Máš skvělou možnost, hledáme redaktorA/KU

Rád píšeš články či povídky? Ovládáš mistrně češtinu? Máš rád nové výzvy? Hraješ hry a víš o všem, co se kolem esportu, kde šustne? Sleduješ domácí scénu? Tak přesně tebe hledáme. Dveře do esportu jsou pro tebe otevřené.

Jestli tě baví psát, máme tu pro tebe jedinečnou možnost, jak se podílet na rozkvětu esportové organizace eKoVy. Právě pro náš tým momentálně hledáme redaktora. Takže jestli světu okolo her a esportu rozumíš, máš přehled o domácí scéně a zároveň ti také není cizí psaní ať už článků nebo třeba povídek, hledáme právě tebe.

Co musíš pro to, aby místo bylo právě tvoje, udělat? Stačí vyplnit přihlášku REDAKTOR/KA. V samotné přihlášce se pak rozepsat o sobě, svých zkušenostech v oboru a důvodech, proč se chceš stát redaktorem či redaktorkou. Pokud máš ukázku své aktuální tvorby, můžeš ji rovnou poslat na email info@ekovyteam.com. Nezapomeň, že gramatická úroveň v této přihlášce bude tvou první vizitkou.

Obecné požadavky na uchazeče

  • Přiměřený věk a zkušenosti vůči požadované pozici (uchazeč by měl oplývat sebereflexí, sám vědět, na co má a na co nemá)
  • Naprostým základem je ovládání gramatiky rodného jazyka
  • Znalost oboru, praxe vítána. Redaktoři samozřejmě musí mít znalosti mateřského jazyka
  • Spolehlivost, komunikativnost, iniciativa a schopnost zapojit se do fungujícího týmu